Proč nosit dámské tuniky?

Je vaše tělo tvarované v oblastech, kde byste chtěla být o něco plošší? Pak se budete muset jít podívat po nějakých tunikách, neboť jsou jedním z nejvšestrannějších typů oblečení, které lichotí právě Vaší postavě. Nejenže je dělaná pro každý typ těla, ale můžete je nosit na několik způsobů, kterým ozdobíte Váš vzhled. Navíc jsou extrémně pohodlné.

Každá žena by chtěla něco skrýt, i ta, do které byste to neřekli. Právě proto jsou tuniky tak populární, protože mají praktický způsob zeštíhlení vaší postavy s minimálním úsilím a stále zdůrazňuje křivky, na které jste pravděpodobně hrdé, jako prsa, nebo celkové křivky boků.

TunikaJak již bylo zmíněno, tuniky jsou velmi všestranným druhem topu a existuje mnoho jiných způsobů, jak je nosit. Můžete je kombinovat s legínami, džíny nebo kalhotami, podle toho na jakou příležitost jsou určeny a kam si je chceme vzít. Ve většině případů tuniky můžete vidět v kombinaci s legínami, což je velmi pohodlný způsob, jak je nosit.

Dokonce můžete nosit tuniky i v práci, jestliže je zkombinujete s boot cut sukněmi, kalhotami, džíny. Pokud si vyberete kalhoty, měly by mít široké nohavice. Jedna věc, které byste se měly vyhnout je, snažit se zkombinovat tuniku s úzkou sukní, jestliže se pokoušíte dosáhnout užších křivek.

Tuniky jsou také vhodné na večerní příležitosti. Stačí je zkombinovat s krásnými šperky a úzkými džíny. Jako bonus mají některé tuniky delší zadní část, kterými můžete zakrýt větší zadeček. Tuniky jsou nadčasový kousek, které budou vždycky trendy.

Zdroj: http://www.damsketuniky.cz

Advertisements
Proč nosit dámské tuniky?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s